خانه » محصولات

محصولات

فروشگاه یوگا

فروش شمع های رنگی در شعب آکادمی یوگا مازندران

عالم مادی از چهار عنصر آب و باد و آتش و خاک تشکیل گردیده است. هر کدام به سهم خود نقش بسزایی در این عالم ایفا می کنند. در این میان آتش با طبیعت گرم خود، خواص خود را به عالم و طبیعت و کائنات هدیه کرده است. گرمی نه فقط از جهت گرمای فیزیکی، بلکه از نظر حسی و معنوی نیز بر این جهان تاثیر گذار  است.  وقتی  شمعی روشن می شود چهار عنصر پر قدرت عالم هستی بکار گرفته می شوند. انرژی موجود در آن در حین سوختن به فضا و پیرامون ما منتشر می شود و هر خواسته ای که در آن لحظه به گوش کائنات برسد در مسیر اجابت قرار می گیرد، البته باید از اعماق وجود و در مسیر خیرخواهی باشد و نه بدخواهی برای دیگران و صد البته با اراده و خواست پرودگار.  هرگز شمعی را بدون دلیل روشن نکنید، چون انرژی آن  بدون هدف به هدر می رود. بهتر است اگر دلتان خواسته و می خواهید حس خوبی به شما منتقل شود، شمع را برای یاری به دیگران، یا پاکسازی محیط و یا حتی انرژی رسانیدن به هستی روشن نمایید. برای سفارش کالا میتوانید با شعب آکادمی یوگا مازندران تماس حاصل نمائید. تلفکس شعبه فرهنگ ... ادامه مطلب »

فروش دمپایی های ماساژ در شعب آکادمی یوگا مازندران

پاها آینه های بدن هستند. با استفاده از این دمپایی پاها را سه بار در روز ماساژ دهید تا ارگان های بدن از اثرات مفید مناطق بازتابی پا برخوردار شوند. پس از کار روزانه و بعد از استحمام راه رفتن با این دمپایی تاثیر چشمگیری در رفع خستگی دارد. برای سفارش کالا میتوانید با شعب آکادمی یوگا مازندران تماس حاصل نمائید. تلفکس شعبه فرهنگ : ۳۳۳۲۰۶۳۰-۰۱۱ تلفکس شعبه پیوندی:  ۳۳۲۰۵۸۸۵-۰۱۱ ادامه مطلب »

عرضه تمامی ابزار و وسایل مورد نیاز ورزش یوگا

  عرضه تمامی ابزار و وسایل مورد نیاز ورزش یوگا آکادمی یوگا مازندران برای عزیزان و دوستداران ورزش یوگا در سراسر کشور کلیه وسایل و اجناس مرتبط با یوگا از جمله کمربند یوگا ، مت یوگا ، آجر مخصوص یوگا ، مت حوله ای ،کوسن ، قوری نتی،انواع شمع ،کاور یوگامت ،عود ،کتاب های تخصصی  یوگا را عرضه می کند. *یوگا مت حرفه ای  در رنگ و طرح های متنوع(زیرانداز جهت انجام حرکات یوگا در کیفیت های مختلف)     *کمربند یوگا(وسیله ای کمکی جهت انجام آساناهای یوگا)     *کوسن یوگا(وسیله ای کمکی جهت انجام آساناهای یوگا)     *آجر یوگا(وسیله ی کمکی جهت انجام آساناهای یوگا)     قوری نتی :  شست شوی سینوس ها ،جلوگیری از میگرن ،درمان سرماخوردگی و… *عود (رایحه درمانی در کسب آرامش)     *اسپری تمیز کننده و ضد عفونی کننده مت با اسانس طبیعی گل ها ،بدون مواد شیمایی_آنتی باکتریال     *شمع وارمر     *کتاب ها    *کاور یوگامت (روکش و محافظ یوگا مت)     مت حوله ای:پایداری و جلوگیری از سرخوردن روی سطوح _دارای ضخامت مناسب _قابل شستشو انتخاب این زیرانداز انتخاب سنجیده‌ای برای استفاده روزمره و ورزش در هر شرایطی خواهد بود. برای انجام ورزش یوگا با این زیرانداز سطحی نرم ... ادامه مطلب »

عرضه تمامی ابزار و وسایل مورد نیاز در ورزش یوگا

  عرضه تمامی ابزار و وسایل مورد نیاز ورزش یوگا آکادمی یوگا مازندران برای عزیزان و دوستداران ورزش یوگا در سراسر کشور کلیه وسایل و اجناس مرتبط با یوگا از جمله کمربند یوگا ، مت یوگا ، آجر مخصوص یوگا ،بالشتک چشم، مت حوله ای ،کوسن ، قوری نتی،انواع شمع ،کاور یوگامت ،عود ،کتاب های تخصصی  یوگا را عرضه می کند.   *یوگا مت حرفه ای  در رنگ و طرح های متنوع(زیرانداز جهت انجام حرکات یوگا در کیفیت های مختلف)     *کمربند یوگا(وسیله ای کمکی جهت انجام آساناهای یوگا)     *کوسن یوگا(وسیله ای کمکی جهت انجام آساناهای یوگا)   *آجر یوگا(وسیله ی کمکی جهت انجام آساناهای یوگا)   قوری نتی :  شست شوی سینوس ها ،جلوگیری از میگرن ،درمان سرماخوردگی و…   *عود (رایحه درمانی در کسب آرامش)     *اسپری تمیز کننده و ضد عفونی کننده مت با اسانس طبیعی گل ها ،بدون مواد شیمایی_آنتی باکتریال    *بالش چشمی یا محافظ آرام کننده چشمها، بالشی است از جنس کتان یا ابریشم با فرم مستطیل شکل که این فرم، بالش را برای قرار گرفتن بر روی چشمها مناسب میکند. بالش چشمی با گیاهان دارویی پر میشود گیاهان به کار رفته در این بالش چشمی مانند اسطوخودوس از قدیم برای برطرف کردن ... ادامه مطلب »

عرضه تمامی ابزار و وسایل مورد نیاز در ورزش یوگا

عرضه تمامی ابزار و وسایل مورد نیاز ورزش یوگا آکادمی یوگا مازندران برای عزیزان و دوستداران ورزش یوگا در سراسر کشور کلیه وسایل و اجناس مرتبط با یوگا از جمله کمربند یوگا ، مت یوگا ، آجر مخصوص یوگا ،بالشتک چشم، کوسن ، قوری نتی، لباس یوگا،انواع شمع ،کاور مت سنتی ،عود ،مجله های تخصصی  یوگا را عرضه می کند.   *یوگا مت حرفه ای  در رنگ و طرح های متنوع(زیرانداز جهت انجام حرکات یوگا در کیفیت های مختلف)     *کمربند یوگا(وسیله ای کمکی انجام آساناهای یوگا)   *آجر یوگا(وسیله ی کمکی انجام آساناهای یوگا)     *عود (رایحه درمانی در کسب آرامش)       *لباس مخصوص یوگا     *اسپری تمیز کننده و ضد عفونی کننده مت با اسانس طبیعی گل ها ،بدون مواد شیمایی_آنتی باکتریال    *بالش چشمی یا محافظ آرام کننده چشمها، بالشی است از جنس کتان یا ابریشم با فرم مستطیل شکل که این فرم، بالش را برای قرار گرفتن بر روی چشمها مناسب میکند. بالش چشمی با گیاهان دارویی از جمله اسطوخودوس, دانه کتان و بابونه پر میشود گیاهان به کار رفته در این بالش چشمی مانند اسطوخودوس از قدیم برای برطرف کردن سر درد و بیخوابی به کار گرفته میشود.     *شمع ... ادامه مطلب »

به وقت مطالعه

کتاب پرانایاما (انرژی حیاتی در یوگا) کتاب یوگا برای تیپ های آیورودایی کتاب یوگا و آیورودا  کتاب تکنولوژی عشق کتاب روش طراحی کلاس یوگا جهت تهیه کتاب  های مورد نظر با شماره های زیر تماس بگیرید ۳۳۳۲۰۶۳۰ ۳۳۲۰۵۸۸۵ ارسال به سراسر کشور  ادامه مطلب »

عرضه تمامی ابزار و وسایل مورد نیاز در ورزش یوگا

عرضه تمامی ابزار و وسایل مورد نیاز ورزش یوگا آکادمی یوگا مازندران برای عزیزان و دوستداران ورزش یوگا در سراسر کشور کلیه وسایل و اجناس مرتبط با یوگا از جمله کمربند یوگا ، مت یوگا ، آجر مخصوص یوگا ، کوسن ، قوری نتی، لباس یوگا،انواع شمع ،روغن های  سیاه دانه ،نارگیل ،گل سرخ  و بنفشه ،کاور مت ،عود ،جای عود،مجله های تخصصی  یوگا را عرضه می کند.   *یوگا مت حرفه ای  و مت صمغی تشکیل شده از صمغ درخت_سازگاری با محیط زیست _چسبندگی بالا_کاملا طبیعی و بدون مواد شیمیایی  (زیرانداز جهت انجام حرکات یوگا در کیفیت های مختلف) *کمربند یوگا(وسیله ای کمکی انجام آساناهای یوگا) *روغن سیاه دانه(درمان سرگیجه ،درمان اسهال ،مفید برای پوست و مو،درمان فشارخون و…)  *روغن نارگیل (درمان ترک لب،نرم کننده پوست،درمان بیماری های پوستی ،ازبین برنده ی آکنه و جای جوش و…) *روغن بنفشه(درمان سردرد و میگرن ،پوست و مو،درمان تب،ازبین برنده ی ترک لب ،دست و پا و…) *آجر یوگا(وسیله ی کمکی انجام آساناهای یوگا)   *قوری نتی (شست و شوی سینوس و بینی) *عود و جای عود(رایحه درمانی در کسب آرامش)       *لباس مخصوص یوگا     *اسپری تمیز کننده و ضد عفونی کننده مت با اسانس طبیعی گل ها ... ادامه مطلب »

عرضه انواع عود ها با رایحه درمانی و شمع وارمر

عود ماده ای  است که از خود رایحه  متصاعد می کنند به این منظور که به جای عطر و انواع خوشبو کننده ها در محیط می توان از این ماده استفاده کرد  جاعودی وسیله ای است که جهت سوزاندن عود  از آن استفاده میشود به گونه ای که عود تا انتها می سوزد بدون اینکه خاموش شود . که در  انواع مختلف و طرح و رنگ های بسیاری موجود است  خرید عود و جاعودی  می تواند یکی از بهترین هدیه ها برای عزیزانتان باشد. بسیاری از آقایان و خانم ها عاشق عود با رایحه های صندل و جنگل و… می باشند. در دنیای پر استرس امروز،حس خوب آرامش را با رایحه انواع عود ها تجربه کنید انواع محصولات جا عودی و عود های خوش بو و آرامش بخش و عود های ماه تولد در آکادمی یوگا مازندران  موجود می باشد         شمع وارمر  از جمله شمع های پر طرفدار در میان جوامع مختلف بوده است ،این همه طرفداری بابت کاربرد های مختلف این شمع کوچک دوست داشتنی میباشد.اما شمع وارمر چیست و چه استفاده هایی میتوان از آن به عنوان یک عضو کوچک و نورانی از جامعه بزرگ شمع ها کرد؟ شمع وارمر از یک قالب کوچک فلزی و مقداری پارافین و یک عدد فیتیله  ساخته میشود. این ... ادامه مطلب »

عرضه تمامی ابزار و وسایل مورد نیاز در ورزش یوگا

عرضه تمامی ابزار و وسایل مورد نیاز ورزش یوگا آکادمی یوگا مازندران برای عزیزان و دوستداران ورزش یوگا در سراسر کشور کلیه وسایل و اجناس مرتبط با یوگا از جمله کمربند یوگا ، مت یوگا ، آجر مخصوص یوگا ، کوسن مراقبه ، قوری نتی، لباس یوگا،انواع شمع ،روغن های  سیاه دانه و بنفشه ،کاور مت ،عود ،جای عود،مجله های تخصصی  یوگا را عرضه می کند.   *مت یوگا(زیرانداز انجام حرکات یوگا در کیفیت های مختلف) *کمربند یوگا(وسیله ای کمکی انجام آساناهای یوگا) *روغن سیاه دانه(درمان سرگیجه ،درمان اسهال ،مفید برای پوست و مو،درمان فشارخون و…) *روغن بنفشه(درمان سردرد و میگرن ،پوست و مو،درمان تب،ازبین برنده ی ترک لب ،دست و پا و…) *آجر یوگا(وسیله ای کمکی انجام آساناهای یوگا) *قوری نتی (شست و شوی سینوس و بینی) *عود و جای عود(رایحه درمانی در کسب آرامش)   *کاور مت(رو کش برای مت) *شمع *کوسن مراقبه(وسیله ای کمکی انجام آساناهای یوگا) *مجله های تخصصی یوگا(وجود مطالب مختلف مرتبط به ورزش یوگا) *لباس مخصوص یوگا *ارسال به سراسر کشور  جهت سفارش  فقط با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید* ۰۱۱۳۳۳۲۰۶۳۰ ۰۱۱۳۳۲۰۵۸۸۵   ادامه مطلب »

مجله دانش یوگا شماره ۱۰۰

یوگا برای افراد درون گرا عالی است ازطریق یوگا شما روح های خویشاوند خودرا می یابید. افراد درون گرا عموما در جامعه برچسب تنها بودن می خورند. اما این لزوما صحیح نیست .افراد درون گرا هم مانندافراد برونگرا به دوستانی نیاز دارند. برای افراد درون گرا، فقط تعاملات اجتمایی اجباری مشکل است. یوگا محیط بسیار بدون استرس و فشاری راایجاد میکند تا درآن بتوانید بادیگران ارتباط برقرار کنید. منبع:مجله دانش یوگا شماره ۱۰۰       آکادمی یوگا مازندران    ادامه مطلب »

کتاب تکنولوژِی عشق

عنوان این کتاب تکنولوژی عشق است. زندگی ارمغان خداوند به انسان و چگونه زیستن هدیه شما به خداوند است. زندگی شما میتواند تفسیر جدیدی از قصه کهنه عشق باشد . هدیه ما برای شما ارائه تکنیک ها و روش هایی است که عشق را در رابطه شما با همسر و فرزندتان به ارمغان می آورد. شما میتوانید با بهره گیری از این تکنیک ها بدون مصرف دارو و بدون انگ بیماری به افراد با دیدی سیستمیک ریشه مشکلات خودرا در یابید. آکادمی یوگا مازندران ادامه مطلب »

لوازم موجود در شعب آکادمی یوگا مازندران

آجر یوگا کوسن یوگا     ملافه ی پارچه ای نخی استاندارد یوگا     لباس مخصوص یوگا کمربند مخصوص یوگا   دمپایی ماساژ       یوگا مت قوری نتی   جهت هماهنگی با شعب آکادمی یوگا مازندران تماس بگیرید: ۳۳۳۲۰۶۳۰ شعبه فرهنگ ۳۳۲۰۵۸۸۵ شعبه پیوندی آکادمی یوگا مازندران ادامه مطلب »

لوازم کمکی یوگا

وسایل کمکی برای تمام افرادی که بعلت بیماریهای جسمی ، کهولت و یا ضعف جسمانی از انجام آساناها محروم بوده اند و یا بعلت مشکل جسمی ای که در قسمتی از بدنشان داشته و از انجام آسانا اجتناب می کردند یک هدیه است.ابزارهای کمکی با توجه به نوع و ساختار آن وسیله ، به کشش ، افزایش قدرت و رفع اشکالات جسمی افراد کمک می کند. حتی در مواقعی که بدن در حالت خستگی و بی حالی است استفاده از وسایل کمکی در انجام آسانا تاثیر شگفت انگیزی دارد و کمک می کند که بدن و سیستم عصبی ریلکس شده و ذخیره انرژی به بدن برگردد. این لوازم  به آنها کمک می کند آساناها را بدون کوچکترین صدمه ای زیر نظر یک مربی مجرب انجام دهند. در نتیجه با کمک گرفتن از وسایل لزومی به حذف آسانا برای این افراد نیست.در ادامه تعدادی از این ابزارها معرفی میگردد. یوگامت کوسن آجر فوم کمربند یوگا شما میتوانید برای تهیه ی این لوازم با شعب آکادمی یوگا مازندران تماس بگیرید. ۳۳۳۲۰۶۳۰ شعبه فرهنگ ۳۳۲۰۵۸۸۵ شعبه پیوندی باز نشر : آکادمی یوگا مازندران     ادامه مطلب »

کتاب هنر وانهادگی ( یوگانیدرا )

هنر وانهادگی ( یوگانیدرا ) نویسنده : سوامی ساتیاناندا نوشته و برگردان : جلال موسوی نسب آکادمی یوگا مازندران http://www.yogaacademy.ir/ ادامه مطلب »

کتاب اسرار تنفس ( سوارا یوگا )

اسرار تنفس ( سوارا یوگا ) نویسنده : سوامی موکتی بودهاناندا مترجم : جلال موسوی نسب انتشارات فراوان آکادمی یوگا مازندران   http://www.yogaacademy.ir/   ادامه مطلب »